Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FOCUS 2010 o Puchar Burmistrza Olsztynka: Różnice pomiędzy wersjami
Z LEKSYKON KULTURY WARMII I MAZUR
[wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
(→Kuby uczestniczące) |
|||
Linia 26: | Linia 26: | ||
*Dance Dance (Toruń) | *Dance Dance (Toruń) | ||
*EMKa (Legionowo) | *EMKa (Legionowo) | ||
− | *Estela (Olsztyn) | + | *[[Estela]] (Olsztyn) |
*Fala (Sopot) | *Fala (Sopot) | ||
*Feeling (Warszawa) | *Feeling (Warszawa) | ||
Linia 34: | Linia 34: | ||
*[[Jantar]] (Elbląg) | *[[Jantar]] (Elbląg) | ||
*[[Kormoran]] (Kętrzyn) | *[[Kormoran]] (Kętrzyn) | ||
− | *Latino Cafe (Gdynia) | + | *[[Latino Cafe]] (Gdynia) |
*[[Miraż]] (Olsztyn) | *[[Miraż]] (Olsztyn) | ||
*[[Muza]] (Olsztyn) | *[[Muza]] (Olsztyn) |
Wersja z 18:02, 17 paź 2011
Impreza odbyła się 20 czerwca 2010 r. i przyciągnęła do Olsztynka tancerzy z całej Polski. W turnieju wzięli udział tancerze z 34 klubów. Imprezę poprowadziła Katarzyna Grzęska
Organizatorzy
Głównym organizatorem turnieju był UKS „Focus” Olsztyn, a także Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Olsztynku i Urząd Miejski w Olsztynku.
Jury
- Paweł Tomalczyk (Gdynia) – sędzia główny
- Mariusz Korzeb (Olsztyn)
- Mariusz Grzejszczak (Warszawa)
- Agnieszka Dąbkowska (Olsztyn)
- Jacek Fidurski (Olsztyn)
- Łukasz Grzęski (Toruń)
- Jacek Baczewski (Łomża)
Sędziowie skrutinerzy
- Krzysztof Ślizewski (Gdynia)
- Krzysztof Dąbkowski (Olsztyn)
Kuby uczestniczące
- Akademia Tańca (Warszawa)
- Akat (Łomża)
- Akcent (Raciąż)
- AS (Nowe Miasto Lubawskie)
- Black Dance (Gdańsk)
- Blue Classic (Warszawa)
- Contra (Gdańsk)
- Czar Par (Giżycko)
- Damian Białystok
- Dance Dance (Toruń)
- EMKa (Legionowo)
- Estela (Olsztyn)
- Fala (Sopot)
- Feeling (Warszawa)
- UKS Focus Olsztyn
- Gracja (Iława)
- Impuls SCK (Starogard Gd.)
- Jantar (Elbląg)
- Kormoran (Kętrzyn)
- Latino Cafe (Gdynia)
- Miraż (Olsztyn)
- Muza (Olsztyn)
- Perfect (Gdańsk)
- Power Dance (Olsztyn)
- Prestige (Maków Maz.)
- Progress (Kwidzyn)
- Promenada (Augustów)
- Promenada (Olecko)
- Raz Dwa Trzy (Bydgoszcz)
- Smirnow (Warszawa)
- Stardance (Gdańsk)
- Start (Płońsk)
- Swing (Łomianki)
- Wigor (Gdańsk)
Zobacz też
- Wyniki turnieju na stronie: http://taniec.slominski.pl/