Dni Młodzieży Dobremiastock Festival 2010 - Dobre Miasto 2010: Różnice pomiędzy wersjami
Z LEKSYKON KULTURY WARMII I MAZUR
[wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
Linia 1: | Linia 1: | ||
− | Trzecia edycja festiwalu [[Dni Młodzieży w Dobrym Mieście]], zorganizowana w dniach 15 – 17 lipca 2010 roku. | + | [[Image:IIIDni.jpg|frame|right]] |
+ | |||
+ | Trzecia edycja festiwalu [[Dni Młodzieży w Dobrym Mieście]], zorganizowana w dniach 15 – 17 lipca 2010 roku. | ||
+ | |||
+ | == Organizatorzy == | ||
− | |||
*[[Stowarzyszenie „Druga Strona Ognia” w Dobrym Mieście]] | *[[Stowarzyszenie „Druga Strona Ognia” w Dobrym Mieście]] | ||
− | ==Opis== | + | == Opis == |
− | |||
+ | Po rozwiązaniu Młodzieżowej Rady Miejskiej w Dobrym Mieście kontynuacji festiwalu podjęło się [[Stowarzyszenie „Druga Strona Ognia” w Dobrym Mieście|Stowarzyszenie „Druga Strona Ognia”]]. W ramach festiwalu „Dobremiastock Festival” zorganizowano kolejną edycję [[III Ogólnopolski Festiwal Muzyki Alternatywnej – Dobre Miasto 2010”|III Ogólnopolski Festiwal Muzyki Alternatywnej]], turniej dzikich drużyn w piłce nożnej, do którego zgłosiło się szesnaście (zwyciężył drużyna AC „Cytrynówka”), turniej piłki siatkowej (zwyciężyła drużyna „Los Blanco”) oraz przegląd kina niezależnego.<ref> [http://dobremiastock.pl/?cat=18 Według informacji z oficjalnej strony festiwalu]</ref> | ||
− | ==Program<ref>[http://dobremiastock.pl/?page_id=2 J.w.]</ref>== | + | <br> |
− | 15 lipca (czwartek): | + | |
− | *16:00 (Stadion przy ul. Garnizonowej) – Turniej „dzikich drużyn” w piłce nożnej | + | == Program<ref>[http://dobremiastock.pl/?page_id=2 J.w.]</ref> == |
+ | |||
+ | 15 lipca (czwartek): | ||
+ | |||
+ | *16:00 (Stadion przy ul. Garnizonowej) – Turniej „dzikich drużyn” w piłce nożnej | ||
*22:00 (Park Przyjaciół Kultury) – Przegląd Kina Niezależnego (pokaz filmu „Wyłączność” w reż. Krzysztofa Szota) | *22:00 (Park Przyjaciół Kultury) – Przegląd Kina Niezależnego (pokaz filmu „Wyłączność” w reż. Krzysztofa Szota) | ||
− | 16 lipca (piątek) – Park Przyjaciół Kultury: | + | 16 lipca (piątek) – Park Przyjaciół Kultury: |
− | |||
− | |||
− | |||
− | 17 lipca (sobota): | + | *20:00: |
− | 12:00 (Boisko przy ul. Grudziądzkiej) – Turniej „dzikich drużyn” w piłce siatkowej | + | **[III Ogólnopolski Festiwal Muzyki Alternatywnej – Dobre Miasto 2010| III Ogólnopolski Festiwal Muzyki Alternatywnej]] – przesłuchania konkursowe |
− | *20:00 (Park Przyjaciół Kultury): | + | **Koncert zespołów: „EastWest Rockers”, „StarGuardMuffin” oraz [[Transsexdisco|„Transsexdisco”]] |
− | ** Koncert zwycięzcy [III Ogólnopolski Festiwal Muzyki Alternatywnej – Dobre Miasto 2010| III Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Alternatywnej]] | + | |
− | **Koncert zespołów: [[Enej| „Enej”]] oraz „Habakuk” | + | 17 lipca (sobota): 12:00 (Boisko przy ul. Grudziądzkiej) – Turniej „dzikich drużyn” w piłce siatkowej |
+ | |||
+ | *20:00 (Park Przyjaciół Kultury): | ||
+ | **Koncert zwycięzcy [III Ogólnopolski Festiwal Muzyki Alternatywnej – Dobre Miasto 2010| III Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Alternatywnej]] | ||
+ | **Koncert zespołów: [[Enej|„Enej”]] oraz „Habakuk” | ||
+ | |||
+ | == Przypisy == | ||
− | |||
<references /><br> | <references /><br> | ||
− | ==Zobacz też== | + | == Zobacz też == |
+ | |||
*[http://dobremiastock.pl Oficjalna strona Festiwalu] | *[http://dobremiastock.pl Oficjalna strona Festiwalu] | ||
− | [[Category: | + | [[Category:Powiat_olsztyński]] [[Category:Muzyka]] [[Category:Koncerty]] [[Category:Imprezy_plenerowe]] [[Category:Festiwale]] [[Category:2001-2010]] |
Wersja z 02:49, 10 sty 2011
Trzecia edycja festiwalu Dni Młodzieży w Dobrym Mieście, zorganizowana w dniach 15 – 17 lipca 2010 roku.
Spis treści
Organizatorzy
Opis
Po rozwiązaniu Młodzieżowej Rady Miejskiej w Dobrym Mieście kontynuacji festiwalu podjęło się Stowarzyszenie „Druga Strona Ognia”. W ramach festiwalu „Dobremiastock Festival” zorganizowano kolejną edycję III Ogólnopolski Festiwal Muzyki Alternatywnej, turniej dzikich drużyn w piłce nożnej, do którego zgłosiło się szesnaście (zwyciężył drużyna AC „Cytrynówka”), turniej piłki siatkowej (zwyciężyła drużyna „Los Blanco”) oraz przegląd kina niezależnego.[1]
Program[2]
15 lipca (czwartek):
- 16:00 (Stadion przy ul. Garnizonowej) – Turniej „dzikich drużyn” w piłce nożnej
- 22:00 (Park Przyjaciół Kultury) – Przegląd Kina Niezależnego (pokaz filmu „Wyłączność” w reż. Krzysztofa Szota)
16 lipca (piątek) – Park Przyjaciół Kultury:
- 20:00:
- [III Ogólnopolski Festiwal Muzyki Alternatywnej – Dobre Miasto 2010| III Ogólnopolski Festiwal Muzyki Alternatywnej]] – przesłuchania konkursowe
- Koncert zespołów: „EastWest Rockers”, „StarGuardMuffin” oraz „Transsexdisco”
17 lipca (sobota): 12:00 (Boisko przy ul. Grudziądzkiej) – Turniej „dzikich drużyn” w piłce siatkowej
- 20:00 (Park Przyjaciół Kultury):
- Koncert zwycięzcy [III Ogólnopolski Festiwal Muzyki Alternatywnej – Dobre Miasto 2010| III Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Alternatywnej]]
- Koncert zespołów: „Enej” oraz „Habakuk”