Najkrótsze strony
Z LEKSYKON KULTURY WARMII I MAZUR
Poniżej wyświetlono co najwyżej 500 wyników w zakresie od 501 do 1000.
Zobacz (poprzednie 500 | następne 500) (20 | 50 | 100 | 250 | 500)
- (hist.) Gminne Spotkania Artystyczne w Stawigudzie [1689 bajtów]
- (hist.) Merkury [1691 bajtów]
- (hist.) Powiatowy Sejmik Kultury 1970 r. w Rodelach [1691 bajtów]
- (hist.) Festiwal Jeziorak Szanty – Iława 2009 [1691 bajtów]
- (hist.) Nagroda Prezydenta Elbląga za rok 2008 [1692 bajty]
- (hist.) Wystawa Artyści Olsztynka i okolic [1693 bajty]
- (hist.) Konkurs Piosenki Biesiadnej – Orzysz 2009 [1694 bajty]
- (hist.) Veres Band [1696 bajtów]
- (hist.) Międzynarodowy Dzień Teatru ’69 w Olsztynie [1697 bajtów]
- (hist.) Prince Rocks Poland Węgorzewo '96 [1698 bajtów]
- (hist.) Jesienne Spotkania Słowem Malowane w Budrach 2005 [1698 bajtów]
- (hist.) Kaziuki Wilniuki w Lidzbarku Warmińskim 2013 [1698 bajtów]
- (hist.) Forgotten Past [1699 bajtów]
- (hist.) Święto Kultury Ludowej Mrągowo’ 91 [1699 bajtów]
- (hist.) Zajazd Bardów 2004 [1699 bajtów]
- (hist.) Klaps z Kowali Oleckich [1700 bajtów]
- (hist.) Pan Michał [1700 bajtów]
- (hist.) Obchody XXV Rocznicy Wyzwolenia Olsztyna [1700 bajtów]
- (hist.) Festiwal Teatrów Amatorskich Warmii i Mazur Teatrowisko 2012 [1700 bajtów]
- (hist.) Międzynarodowy Festiwal Zespołów Instrumentalno-Wokalnych Niewidomych w Mrągowie 1986 [1701 bajtów]
- (hist.) Małgorzata Dowgielewicz-Ito [1702 bajty]
- (hist.) Marianna Olszewska [1702 bajty]
- (hist.) Zespół Pieśni i Tańca Trompaki z Dobrego Miasta [1703 bajty]
- (hist.) Jarosław Korzeniewski [1704 bajty]
- (hist.) Wojewódzki Przegląd Rzeźby Ludowej i Nieprofesjonalnej w Biskupcu 1992 [1705 bajtów]
- (hist.) Zespół Stradunianki ze Stradun [1706 bajtów]
- (hist.) Leonard Serbintowicz [1707 bajtów]
- (hist.) Konkurs Literacki im. Ireny Tamary Misztal Prosto z serca 2007 [1707 bajtów]
- (hist.) Konkurs Czytelniczy „Książka pomoże ci w wychowaniu dziecka”. Eliminacje Wojewódzkie [1707 bajtów]
- (hist.) Jolanta Kiluk [1707 bajtów]
- (hist.) Olsztyńskie Koncerty Organowe 1994 [1707 bajtów]
- (hist.) Nagroda Sfinks 2013 [1707 bajtów]
- (hist.) Plener Plastyki Nieprofesjonalnej Bezledy 1997 [1709 bajtów]
- (hist.) Olsztyneckie Konfrontacje Rockowe PRO-ROCK 2002 [1709 bajtów]
- (hist.) Międzynarodowy Przegląd Kolęd i Pastorałek w Srokowie [1710 bajtów]
- (hist.) Festiwal Jeziorak Szanty – Iława 2006 [1711 bajtów]
- (hist.) Olsztynecki Festiwal Dziecięcych Zespołów Muzycznych 2007 [1713 bajtów]
- (hist.) Festiwal Młode Talenty – Dadaj 2000 [1713 bajtów]
- (hist.) Galeria Sztuki Scena X [1713 bajtów]
- (hist.) Ogólnopolski Festiwal Amatorskich Filmów Turystyczno-Krajoznawczych - 1979 [1714 bajtów]
- (hist.) Statuetka Mrongowiusza 2001 [1714 bajtów]
- (hist.) Marsjasz [1714 bajtów]
- (hist.) Wystawa Artystów Wykładowców Katedry Sztuk Pięknych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie 2005 r. [1717 bajtów]
- (hist.) Marcin Radziszewski [1717 bajtów]
- (hist.) Halina Uglik [1718 bajtów]
- (hist.) Sympozjum Dzieje teatru dramatycznego w Olsztynie [1718 bajtów]
- (hist.) Koncert Jubileuszowy z Okazji 60-lecia Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie 2 [1718 bajtów]
- (hist.) Nagroda Sfinks 2009 [1719 bajtów]
- (hist.) Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Olsztynka i Kubusia [1720 bajtów]
- (hist.) Olsztyńskie Noce Bluesowe 1999 [1720 bajtów]
- (hist.) Plener Rzeźbiarski w Grabowie [1721 bajtów]
- (hist.) Międzynarodowy Plener Rysunku Jedwabno 2004 [1721 bajtów]
- (hist.) Noce Teatru i Poezji w Elblągu. Festiwal Piosenki Wartościowej 2012 [1721 bajtów]
- (hist.) Chór Archimini-Potomana-Zarepete-Czeremini-Kibiczanie z Rudzienic [1722 bajty]
- (hist.) Festiwal Kultury Kresowej w Mrągowie - Mrągowo 2003 [1723 bajty]
- (hist.) Przegląd Teatrów Szkolnych Arlekin 2001 [1723 bajty]
- (hist.) Turniej Poetycki O Laur Mazurskiego Konika 1976 [1723 bajty]
- (hist.) Obóz Artystyczny w Piaskach [1724 bajty]
- (hist.) Juwenalia Olsztyńskiej Szkoły Wyższej im. Józefa Rusieckiego – Olsztyn 2011 [1725 bajtów]
- (hist.) 4 Deprecjacja Depresji w Elblągu [1726 bajtów]
- (hist.) Pokaz Olsztyńskich Filmów 2010 [1726 bajtów]
- (hist.) Noc Kobiet [1726 bajtów]
- (hist.) Chór Pro Musica z Elbląga [1726 bajtów]
- (hist.) Międzyszkolny Konkurs Piosenki Regionalnej Warmiński Wróbelek [1727 bajtów]
- (hist.) Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Olsztyna 1988 [1728 bajtów]
- (hist.) Zespół Nastyle z Barczewa [1729 bajtów]
- (hist.) Przegląd Teatrów Szkolnych Arlekin 2006 [1729 bajtów]
- (hist.) Jarmark św. Jana w Piszu [1729 bajtów]
- (hist.) Festiwal Jeziorak Szanty – Iława 2008 [1729 bajtów]
- (hist.) Przegląd Teatrów Szkolnych Arlekin ‘99 [1730 bajtów]
- (hist.) Absorband [1730 bajtów]
- (hist.) Nagroda Sfinks 2006 [1731 bajtów]
- (hist.) Dorota Samsel-Trętowska [1731 bajtów]
- (hist.) Even [1732 bajty]
- (hist.) Konkurs Literacki z okazji 40-lecia Wyzwolenia Ostródy [1734 bajty]
- (hist.) Dni Olsztynka 2010 [1734 bajty]
- (hist.) Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Olsztynka 2011 [1735 bajtów]
- (hist.) Międzynarodowy Plener Plastyczny Kętrzyn 2006 [1738 bajtów]
- (hist.) Sidd Come [1738 bajtów]
- (hist.) Rodzina Kubińskich [1738 bajtów]
- (hist.) Koncert z Okazji 50-lecia Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Olsztyńskiej [1740 bajtów]
- (hist.) Konkurs Graj ze mną na cztery ręce w Kętrzynie [1740 bajtów]
- (hist.) Towarzystwo Przyjaciół Teatru Młodych im. Michała Kajki [1741 bajtów]
- (hist.) KART [1741 bajtów]
- (hist.) Bożena Czerwińska [1742 bajty]
- (hist.) Redakcja Wydawnictw Pozaprasowych Zodiak [1743 bajty]
- (hist.) Studenckie Spotkania Kulturalne w Olsztynie - 2005 [1744 bajty]
- (hist.) XII Piski Przegląd Form Teatralnych 2014 [1744 bajty]
- (hist.) Przegląd Filmów Niezależnych, Niekomercyjnych i Nieprofesjonalnych 3xNIE w Biskupcu [1745 bajtów]
- (hist.) Sfora Tadziora [1745 bajtów]
- (hist.) Rocznik Dobromiejski [1746 bajtów]
- (hist.) Przystanek donikąd w Mokinach - 2011 [1747 bajtów]
- (hist.) Nagroda Warmii i Mazur 1973 [1747 bajtów]
- (hist.) Tygiel Folk Banda [1748 bajtów]
- (hist.) Międzynarodowy Festiwal Jazzu Tradycyjnego Old Jazz Meeting Złota Tarka – Iława 2012 [1748 bajtów]
- (hist.) Olsztynecki Przegląd Form Artystycznych 2003/2004 [1749 bajtów]
- (hist.) Wojewódzki Przegląd Nieprofesjonalnej Tkaniny Artystycznej – Kętrzyn 1991 [1750 bajtów]
- (hist.) Międzynarodowy Plener Malarski w Harszu [1750 bajtów]
- (hist.) Wojciechowe Nieszpory Kolędowe w Świętym Gaju [1750 bajtów]
- (hist.) The Ukrainian Folk [1751 bajtów]
- (hist.) Konkurs recytatorski pt. W hołdzie czarodziejowi słów w Dobrym Mieście [1752 bajty]
- (hist.) Jakub Weigel [1754 bajty]
- (hist.) Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Olsztyna 1991 [1754 bajty]
- (hist.) XVIII Elbląskie Dni Muzyki Dawnej 2013 [1754 bajty]
- (hist.) Jesienny Ogród Poetycki w Ełku 2007 [1756 bajtów]
- (hist.) Olsztyneckie Konfrontacje Rockowe PRO-ROCK 2010 [1756 bajtów]
- (hist.) Powiatowy Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Gama 2010 [1757 bajtów]
- (hist.) Ryszard Porzuczek [1758 bajtów]
- (hist.) Leszek Czerwiński [1759 bajtów]
- (hist.) Międzynarodowe Olsztyńskie Dni Folkloru Warmia 2012 [1759 bajtów]
- (hist.) Ogólnopolski Plener Malarski dla Niepełnosprawnych w Górowie Iławeckim 1996 [1760 bajtów]
- (hist.) Ełckie Stowarzyszenie Kulturalne [1760 bajtów]
- (hist.) Maraton Teatralny w Działdowie 2010 [1760 bajtów]
- (hist.) Rodzinny Piknik Lotniczy - Gryźliny 2010 [1761 bajtów]
- (hist.) Spotkania Country we Fromborku 2010 [1761 bajtów]
- (hist.) Spółdzielnia Bazar Wyrobów Ludowych [1762 bajty]
- (hist.) Festiwal Kultury Świata 2010 w Lidzbarku Warmińskim [1762 bajty]
- (hist.) Ogólnopolski Konkurs Duetów Skrzypcowych w Kętrzynie [1763 bajty]
- (hist.) Wojewódzki Przegląd Zespołów Instrumentalno-Wokalnych OSP w Olsztynie 1987 [1764 bajty]
- (hist.) Ogólnopolski Festiwal Ognia – Ostróda 2005 [1764 bajty]
- (hist.) AfryKamera 2007 w Olsztynie [1764 bajty]
- (hist.) Studio Monodramu [1764 bajty]
- (hist.) Mazurski Festiwal Książki – Książka i lilia - 2011 [1764 bajty]
- (hist.) Letni Festiwal Piosenki Żeglarskiej – Iława 2003 [1764 bajty]
- (hist.) Święto Poezji w Dobrym Mieście 1994 [1765 bajtów]
- (hist.) Wojewódzki Przegląd Plastyki Dzieci Specjalnej Troski Kolorowy i wesoły jest nasz świat 1996 [1768 bajtów]
- (hist.) Nagroda Kulturalna Rektora Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie [1768 bajtów]
- (hist.) Zamkowy Maraton Rockowy ZMRock – Nidzica 2009 [1769 bajtów]
- (hist.) Świętolipskie Wieczory Muzyczne 2007 [1769 bajtów]
- (hist.) Ełckie Juwenalia – Ełk 2006 [1769 bajtów]
- (hist.) Ewa Jóźwiak [1770 bajtów]
- (hist.) Zespół Ludowy Pieśni i Tańca Srokowiacy [1771 bajtów]
- (hist.) Statuetka Mrongowiusza 2005 [1771 bajtów]
- (hist.) Festiwal Letni Kultury Szkockiej Skottau w Szkotowie [1771 bajtów]
- (hist.) Konkurs Czytelniczy Ulubiona Książka 20-lecia [1771 bajtów]
- (hist.) Zespół AD HOC PROJECT z Iławy [1772 bajty]
- (hist.) Dni Barczewa 2000 [1773 bajty]
- (hist.) Kajet [1773 bajty]
- (hist.) Elementarz gwary warmińskiej.Rodzina, dom i zagroda [1773 bajty]
- (hist.) Anna Suchowiecka [1774 bajty]
- (hist.) Marek Gardzielewski [1775 bajtów]
- (hist.) Dni Kultury, Oświaty, Książki i Prasy 1975 w Olsztynie [1775 bajtów]
- (hist.) Międzynarodowy Plener Rysunku Jedwabno 2006 [1776 bajtów]
- (hist.) Wojewódzki Plener Plastyki Nieprofesjonalnej Reszel ‘86 [1777 bajtów]
- (hist.) Dziecięcy Festiwal Solistów w Barczewie 2000 [1777 bajtów]
- (hist.) Dni Kultury Indii w Elblągu [1778 bajtów]
- (hist.) Niezależne Kino Grozy Cenema OFF w Olsztynie [1778 bajtów]
- (hist.) Ogólnopolskie Dni Teatru Ukraińskiego - 2001 [1778 bajtów]
- (hist.) Pora Prozy [1779 bajtów]
- (hist.) Ogólnopolski Plener Malarski dla Niepełnosprawnych w Górowie Iławeckim 1997 [1779 bajtów]
- (hist.) Fervor [1779 bajtów]
- (hist.) Zespół Kurpiowski Dąbrozianka [1780 bajtów]
- (hist.) Studenckie Spotkania Kulturalne w Olsztynie - 2006 [1780 bajtów]
- (hist.) Maraton Teatralny w Działdowie 2009 [1780 bajtów]
- (hist.) Konrad Karchut [1781 bajtów]
- (hist.) Ogólnopolski Festiwal Amatorskich Filmów Turystyczno-Krajoznawczych - 1973 [1781 bajtów]
- (hist.) Plener Plastyki Nieprofesjonalnej Bezledy 1998 [1781 bajtów]
- (hist.) Paint [1781 bajtów]
- (hist.) Międzynarodowy Plener Plastyczny Dębówko 2008 [1781 bajtów]
- (hist.) Ogólnopolskie Forum Literackie [1781 bajtów]
- (hist.) Olecki Przegląd Teatrów Amatorskich Chimera [1781 bajtów]
- (hist.) Plener Plastyki Nieprofesjonalnej Jastarnia 1990 [1782 bajty]
- (hist.) Mały Konkurs Recytatorski ’84 w Olsztynie [1782 bajty]
- (hist.) Wojewódzki Konkurs Plastyczny dla Dzieci Ilustrujemy Baśnie Christiana Andersena [1783 bajty]
- (hist.) Roman Kogucki [1784 bajty]
- (hist.) Wniebowcięci [1785 bajtów]
- (hist.) Ryszard Moroz [1786 bajtów]
- (hist.) Statuetka Mrongowiusza 2004 [1786 bajtów]
- (hist.) Inna Szkoła Teatralna 2000 [1786 bajtów]
- (hist.) Dzień Działacza Kultury 1953 w Olsztynie [1786 bajtów]
- (hist.) Jan Klatt [1787 bajtów]
- (hist.) Zespół Wokalny Kalina z Miłek [1787 bajtów]
- (hist.) Chór Żeński Masuren Klang z Piecek [1787 bajtów]
- (hist.) Kurier Wydmiński [1787 bajtów]
- (hist.) Wiosenne Spotkania w Krainie Baśni – Elbląg 2007 [1787 bajtów]
- (hist.) Mistrzostwa Polski Formacji Dance-Show w Olsztynie [1788 bajtów]
- (hist.) Emilia Krystyna Piasecka [1788 bajtów]
- (hist.) Zespół teatralny Związku Zawodowego Kolejarzy z Morąga [1788 bajtów]
- (hist.) Pomnik Małego Widza [1789 bajtów]
- (hist.) Włodzimierz Chyliński [1789 bajtów]
- (hist.) Festiwal Muzyczny Narodów Europy Pod wspólnym niebem 2004 [1789 bajtów]
- (hist.) Robert Guziewski [1789 bajtów]
- (hist.) Przystanek donikąd w Mokinach - 2010 [1790 bajtów]
- (hist.) Wystawa Rytro ‘84 [1791 bajtów]
- (hist.) Oficyna Druków Niskonakładowych [1791 bajtów]
- (hist.) Mirosław Kujawski [1791 bajtów]
- (hist.) Spotkania Laureatów Ogólnopolskich Konkursów Poetyckich i Poezji Śpiewanej w Piszu [1791 bajtów]
- (hist.) Piernikalia w Giżycku 2007 [1791 bajtów]
- (hist.) Andrzej Dramiński [1794 bajty]
- (hist.) Gminny Przegląd Grup Kolędujących w Stawigudzie 2004 [1794 bajty]
- (hist.) Ogólnopolskie Dni Teatru Ukraińskiego - 2010 [1794 bajty]
- (hist.) Herson [1794 bajty]
- (hist.) Galowy Koncert Jubileuszowy z Okazji 60-lecia Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie [1795 bajtów]
- (hist.) Wystawa Plastyczna Artystów z Olsztynka i okolic [1795 bajtów]
- (hist.) Spotkania z Teatrem Amatorskim SZTAMA – Olecko 1980 [1795 bajtów]
- (hist.) Teatralna Kreacja Roku 1994 [1795 bajtów]
- (hist.) Mazurski Festiwal Piosenki Żeglarskiej Green Horn – Ruciane-Nida 2006 [1795 bajtów]
- (hist.) Jesienne Spotkania Słowem Malowane w Budrach 2008 [1796 bajtów]
- (hist.) Spotkanie Twórców, Muzykantów, Śpiewaków oraz ich Przyjaciół w Węgorzewie 2009 [1796 bajtów]
- (hist.) Międzynarodowe Spotkania Rodzin Muzykujących w Dobrym Mieście - 2004 [1796 bajtów]
- (hist.) Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Olsztyna 1984 [1797 bajtów]
- (hist.) Powiatowy Sejmik Kulturalny ‘70 w Słoneczniku [1797 bajtów]
- (hist.) Koncert na Ścianie Wysokiej Bramy [1797 bajtów]
- (hist.) Ogólnopolski Festiwal Piosenki Turystycznej i Żeglarskiej Ukleja – Wilkasy 2011 [1797 bajtów]
- (hist.) Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Olsztyna 1985 [1798 bajtów]
- (hist.) Plener Plastyki Nieprofesjonalnej Bezledy 1999 [1798 bajtów]
- (hist.) Janina Usik [1798 bajtów]
- (hist.) Konkurs Duetów Fortepianowych w Ełku [1799 bajtów]
- (hist.) Akademicki Chór Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu [1800 bajtów]
- (hist.) Zespół Ludowy Seniorzy [1801 bajtów]
- (hist.) Olsztyńskie Noce Bluesowe 1995 [1802 bajty]
- (hist.) Wojewódzki Przegląd Teatrów Lalkowych w Olsztynie 1990 [1803 bajty]
- (hist.) Wojewódzkie Spotkania Zespołów Tanecznych Olsztyn 1999 [1803 bajty]
- (hist.) Media – Kultura – Komunikacja Społeczna [1803 bajty]
- (hist.) Biblioteka w Klonie [1803 bajty]
- (hist.) Plastyka olsztyńska w 35-leciu PRL [1803 bajty]
- (hist.) Ogólnopolski Konkurs Recytatorski w Olsztynie 1997 [1804 bajty]
- (hist.) Kraina Mrij [1804 bajty]
- (hist.) Elżbieta Krupińska [1804 bajty]
- (hist.) Karate Free Stylers [1805 bajtów]
- (hist.) Wojewódzki Konkurs Wokalny Mazurski Słowik Korsze [1805 bajtów]
- (hist.) Dni Fromborka 2007 [1805 bajtów]
- (hist.) Międzynarodowy Plener Rzeźbiarski Natura i Kultura Ełk 2008 [1806 bajtów]
- (hist.) Koncert W Hołdzie Ignacemu Janowi Paderewskiemu [1806 bajtów]
- (hist.) Talent Roku 2008 w Olsztynie [1808 bajtów]
- (hist.) Bogdan Olkowski [1808 bajtów]
- (hist.) Mazurska Noc Kabaretowa – Mrągowo 2004 [1809 bajtów]
- (hist.) Juwenalia Olsztyńskiej Szkoły Wyższej im. Józefa Rusieckiego – Olsztyn 2008 [1809 bajtów]
- (hist.) Międzynarodowe Warsztaty Teatralne w Iławie [1810 bajtów]
- (hist.) Wojewódzkie Spotkania Zespołów Tanecznych Olsztyn 2000 [1811 bajtów]
- (hist.) Zespół Ornecianie [1811 bajtów]
- (hist.) Dni Otwarte Archiwum Państwowego w Olsztynie Poznaj historię rodziny i swojej małej ojczyzny [1812 bajtów]
- (hist.) Ogólnopolskie Dni Teatru Ukraińskiego - 2003 [1814 bajtów]
- (hist.) Sławomir Kowalski [1814 bajtów]
- (hist.) Zespół Korowód [1814 bajtów]
- (hist.) Polsko-Niemiecki Plener Artystyczny Projekt Visum 1991 [1814 bajtów]
- (hist.) Międzyszkolny Chór Canzonetta [1815 bajtów]
- (hist.) Przegląd Twórczości Klubu Plastyka Amatora Sąsiedzi w Olsztynie 2005 [1815 bajtów]
- (hist.) Triquetra [1815 bajtów]
- (hist.) Hush [1815 bajtów]
- (hist.) Wolfgang Kowalski [1815 bajtów]
- (hist.) Grażyna Sowulewska [1815 bajtów]
- (hist.) Ogólnopolski Festiwal Teatralny Szkół Społecznych STO Szkolne Spotkania z Melpomeną – Olecko 2006 [1815 bajtów]
- (hist.) Olsztyńska Trzydniówka Teatralna - 2006 [1816 bajtów]
- (hist.) Olsztyneckie Konfrontacje Rockowe PRO-ROCK 2009 [1816 bajtów]
- (hist.) Konkurs Satyryczny Uzdrawianie śmiechem 1989 [1816 bajtów]
- (hist.) Regionalny Jarmark Wielkanocny - Olsztynek 2013 [1816 bajtów]
- (hist.) NerV [1817 bajtów]
- (hist.) Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Spotkania z Poezją Warmińską w Jonkowie [1818 bajtów]
- (hist.) Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny Miasto i Gmina Biskupiec w kadrze 2010 [1818 bajtów]
- (hist.) X-Pression Festival 2 – Lidzbark Warmiński 2008 [1818 bajtów]
- (hist.) Agonya [1819 bajtów]
- (hist.) Wojewódzki Przegląd Koronki i Haftu Ludowego w Bartoszycach 1996 [1819 bajtów]
- (hist.) Roman Piszczako [1820 bajtów]
- (hist.) Gutshot [1820 bajtów]
- (hist.) Hype [1820 bajtów]
- (hist.) Janusz Olszewski [1820 bajtów]
- (hist.) Acta Elbingensia [1822 bajty]
- (hist.) Plener Plastyki Nieprofesjonalnej Jastarnia 1991 [1822 bajty]
- (hist.) Koncerty Uniwersyteckie [1822 bajty]
- (hist.) Sesja z Okazji Roku Korczakowskiego w Olsztynie [1822 bajty]
- (hist.) Chór Pasjonata ze Świętajna [1822 bajty]
- (hist.) Konkurs Literacki im. Ireny Tamary Misztal Prosto z serca 2005 [1823 bajty]
- (hist.) Eliza Bartczak-Jarmużewska [1824 bajty]
- (hist.) Seminarium z Okazji Międzynarodowego Roku Dziecka w Olsztynie [1825 bajtów]
- (hist.) Stowarzyszenie Przyjaciół Młynar [1826 bajtów]
- (hist.) Festiwal Piosenki Żeglarskiej Jeziorak Szanty– Iława 2005 [1826 bajtów]
- (hist.) Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynie [1826 bajtów]
- (hist.) Festiwal Zespołów Folklorystycznych w Przezmarku [1827 bajtów]
- (hist.) Koncert Otwarcia Kulturalnego Roku Ukraińców Warmii i Mazur [1827 bajtów]
- (hist.) Sympozjum Popularno-Naukowe Wojciech Kętrzyński – historyk, etnograf, publicysta i poeta [1827 bajtów]
- (hist.) EB Rock Festival w Węgorzewie [1828 bajtów]
- (hist.) Nagroda Warmii i Mazur im. Karola Małłka 1988 [1829 bajtów]
- (hist.) Międzynarodowy Festiwal Tańca Baltic Cup 2012 [1829 bajtów]
- (hist.) Nagroda Sfinks 2012 [1829 bajtów]
- (hist.) Emilia Krawczyk [1831 bajtów]
- (hist.) Koncert Nadzwyczajny [1831 bajtów]
- (hist.) Sesja z Okazji Jubileuszu XXX-lecia Muzeum Mikołaja Kopernika we Fromborku [1831 bajtów]
- (hist.) Międzyspółdzielczy Klub Kosmos w Elblągu [1831 bajtów]
- (hist.) Konkurs Piosenki Angielskiej w Olsztynku 2010 [1832 bajty]
- (hist.) Obchody 50-lecia Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich w Olsztynie [1832 bajty]
- (hist.) Regina Nowak [1833 bajty]
- (hist.) Elbląskie Repliki Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni 2010 [1833 bajty]
- (hist.) Lidzbarski Przegląd Rockowy – Liga Polskiego Rocka 2012 [1834 bajty]
- (hist.) Pomnik Adama Mickiewicza w Olsztynie [1835 bajtów]
- (hist.) Studencki kabaret Kuwaki [1836 bajtów]
- (hist.) Jerzy Ruszczyński [1837 bajtów]
- (hist.) Kazimiera Borkowska [1837 bajtów]
- (hist.) Bracia Soprano [1837 bajtów]
- (hist.) Jesienne Dni Literatury Ocalenie przez poezję w Gołdapi - 1998 [1837 bajtów]
- (hist.) Plener artystyczny w Ramsowie [1837 bajtów]
- (hist.) Przegląd Filmów Niezależnych, Nieprofesjonalnych i Niekomercyjnych „3xNIE” w Biskupcu 2009 [1838 bajtów]
- (hist.) Krystyna Błaszczyk [1838 bajtów]
- (hist.) Ogólnopolskie Dni Teatru Ukraińskiego - 2007 [1840 bajtów]
- (hist.) Amatorzy Kwaśnych Jabłek [1841 bajtów]
- (hist.) Wojewódzki Konkurs na Tkaninę i Haft Ludowy w Bartoszycach 1990 [1843 bajty]
- (hist.) Konkurs na Palmy i Pisanki Wielkanocne [1843 bajty]
- (hist.) Uroczysty koncert w 100-lecie Urodzin Kompozytora Maurice Duruflé (1902-1986) [1844 bajty]
- (hist.) Nagroda Sfinks 1998 [1845 bajtów]
- (hist.) Nagroda Sfinks 2004 [1845 bajtów]
- (hist.) Koncert z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki 2004 r. [1846 bajtów]
- (hist.) Międzynarodowy Plener Plastyczny w Korszach 2008 [1847 bajtów]
- (hist.) Agnieszka Litwinowicz [1848 bajtów]
- (hist.) Pomnik cesarza Wilhelma I w Elblągu [1848 bajtów]
- (hist.) Barbara Przemieniecka [1848 bajtów]
- (hist.) Ogólnopolski Konkurs Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze ’85 Eliminacje Wojewódzkie [1849 bajtów]
- (hist.) Barbara Kuryło [1850 bajtów]
- (hist.) Wojewódzki Przegląd Rzeźby Ludowej i Nieprofesjonalnej w Biskupcu 2002 [1850 bajtów]
- (hist.) Turniej Rankingowy par Klubu Tańca Towarzyskiego Styl z Dobrego Miasta [1850 bajtów]
- (hist.) Halina Anna Porębska [1850 bajtów]
- (hist.) Dni Kultury Chrześcijańskiej w Nowym Mieście Lubawskim [1850 bajtów]
- (hist.) Plener Rzeźbiarski Grabowo 2009 [1852 bajty]
- (hist.) Galeria Sztuki Współczesnej ARS w Ełku [1852 bajty]
- (hist.) Zespół Wokalny Marcinianki z Marcinowej Woli [1853 bajty]
- (hist.) Sebastian Bauman [1853 bajty]
- (hist.) Wojewódzki Przegląd Nieprofesjonalnej Tkaniny Artystycznej – Kętrzyn 1989 [1854 bajty]
- (hist.) Festiwal Jasełek Akcji Katolickiej w Kętrzynie 2007 [1854 bajty]
- (hist.) Ogólnopolski Festiwal Amatorskich Filmów Turystyczno-Krajoznawczych - 1969 [1856 bajtów]
- (hist.) Sesja „Prasa Warmii i Mazur 1945-1995” [1856 bajtów]
- (hist.) Nagroda Warmii i Mazur 1980 [1856 bajtów]
- (hist.) Józef Łapiński [1857 bajtów]
- (hist.) Wojewódzki Przegląd Rzeźby Ludowej i Nieprofesjonalnej w Biskupcu 1996 [1857 bajtów]
- (hist.) Wiadomości Bartoszyckie (1956-1958) [1857 bajtów]
- (hist.) Ex - Grupa [1857 bajtów]
- (hist.) Konkurs Recytatorski Poezji Marii Zientary-Malewskiej – 2005 [1858 bajtów]
- (hist.) Seminarium Literatura i Biblioteki Radzieckie [1858 bajtów]
- (hist.) Juwenalia Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej – Elbląg 2008 [1858 bajtów]
- (hist.) Teresa Krakowska [1859 bajtów]
- (hist.) Anna Kaznocha [1860 bajtów]
- (hist.) Kiermas Warmiński w Brąswałdzie 2007 [1860 bajtów]
- (hist.) Dzwony z kościoła pw. Trzech Króli w Kolnie [1860 bajtów]
- (hist.) Tablica Zdzisława Krzyszkowiaka w Ostródzie [1861 bajtów]
- (hist.) Letni Festiwal Teatrów Wiejskich Pod Brzozą w Bartągu - 2008 [1862 bajty]
- (hist.) Danuta Nowakowska [1862 bajty]
- (hist.) Nagroda Sfinks 2008 [1862 bajty]
- (hist.) Dni Morąga 2011 [1863 bajty]
- (hist.) C7 Band [1864 bajty]
- (hist.) Sabina Kurek [1864 bajty]
- (hist.) Ludwik Czarnecki [1865 bajtów]
- (hist.) Wojewódzki Przegląd Teatrów Lalkowych w Olsztynie 1989 [1865 bajtów]
- (hist.) Biłyj Bereh [1865 bajtów]
- (hist.) Marzena Sielska [1865 bajtów]
- (hist.) Święto Kultury Ludowej Mrągowo [1866 bajtów]
- (hist.) Konkurs recytatorski Spotkanie z Poezją Dziecięcą w Barczewie [1866 bajtów]
- (hist.) Festyn Ludowy w Asunach 2007 [1867 bajtów]
- (hist.) Sesja z okazji 90-lecia Urodzin Marii Zientary-Malewskiej [1868 bajtów]
- (hist.) Jesienne Prezentacje Poetyckie w Stawigudzie [1869 bajtów]
- (hist.) Ogólnopolski Konkurs Poetycki O Laur Zielonego Liścia im. Michała Kajki 1986 [1869 bajtów]
- (hist.) Dzień Działacza Kultury 1973 we Fromborku [1869 bajtów]
- (hist.) Turniej Miast Historycznych [1870 bajtów]
- (hist.) Wojewódzki Przegląd Rzeźby Ludowej i Nieprofesjonalnej w Biskupcu 1994 [1870 bajtów]
- (hist.) Leon Kowalczyk [1870 bajtów]
- (hist.) Wydawnictwo Regionalista [1870 bajtów]
- (hist.) Spotless Mind [1870 bajtów]
- (hist.) Sto Lat w Szopie [1870 bajtów]
- (hist.) Szkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Dobrym Mieście [1872 bajty]
- (hist.) Regionalny Ukraiński Jarmark Folklorystyczny Z malowanej skrzyni w Kętrzynie 2008 [1872 bajty]
- (hist.) Muzeum Mazursko-Kurpiowskie w Rozogach [1872 bajty]
- (hist.) Czytanki Marginesu 2010 [1873 bajty]
- (hist.) Teatr Seniora [1873 bajty]
- (hist.) Wojewódzki Przegląd Rzeźby Ludowej i Nieprofesjonalnej w Biskupcu 2006 [1874 bajty]
- (hist.) Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Dobrym Mieście 1999 [1874 bajty]
- (hist.) Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny Pejzaż Polski - Kętrzyn [1874 bajty]
- (hist.) Full Empty Box [1874 bajty]
- (hist.) Swobodne Spotkania Rodzin Muzykujących w Dobrym Mieście - 1993 [1874 bajty]
- (hist.) Po Prostu [1875 bajtów]
- (hist.) Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne Pojezierze. Oddział w Bartoszycach [1875 bajtów]
- (hist.) Rozmowy Mazurskie 2004 [1876 bajtów]
- (hist.) Koncert Symfoniczny z okazji Święta Niepodległości 2000 r. [1876 bajtów]
- (hist.) Koncert Rotariański [1876 bajtów]
- (hist.) Zespół Echo Braniewa [1877 bajtów]
- (hist.) Hufcowy Festiwal Piosenki Zuchowej i Harcerskiej w Barczewie 1999 [1881 bajtów]
- (hist.) Teatralna Kreacja Roku 1998 [1881 bajtów]
- (hist.) Wojewódzki Przegląd Teatrów Szkół Podstawowych "O Laur Złotej Rybki" w Olsztynie [1882 bajty]
- (hist.) Ogólnopolski Konkurs Literacki na Utwory dla Dzieci [1882 bajty]
- (hist.) Sylwestrowy Spektakl Zimowy [1882 bajty]
- (hist.) Teresa Barszcz [1883 bajty]
- (hist.) 74 Maszyna Rytmiczna [1883 bajty]
- (hist.) Margines [1883 bajty]
- (hist.) Jesienne Spotkania Miłośników Ziemi i Poezji Śpiewanej w Budrach 2001 [1883 bajty]
- (hist.) Przegląd Teatrów Szkolnych Arlekin 2011 [1883 bajty]
- (hist.) Mazurska Noc Kabaretowa – Mrągowo 2005 [1883 bajty]
- (hist.) Mazurski Festiwal Książki – Książka i lilia - 2009 [1884 bajty]
- (hist.) Grzegorz Sowa [1884 bajty]
- (hist.) Cezary Makiewicz i Koltersi [1885 bajtów]
- (hist.) Andrzej Bałtroczyk [1886 bajtów]
- (hist.) Ogólnopolski Konkurs Poetycki O Laur Liścia Akantu 2000 [1887 bajtów]
- (hist.) Wojewódzki Przegląd Rzeźby Ludowej i Nieprofesjonalnej w Biskupcu 1989 [1889 bajtów]
- (hist.) Paweł Juchimiuk [1889 bajtów]
- (hist.) Międzynarodowy Jarmark Folkloru w Węgorzewie - 2004 [1891 bajtów]
- (hist.) Jedynka [1891 bajtów]
- (hist.) Dni Morąga 2010 [1891 bajtów]
- (hist.) Stowarzyszenie ARTspiracja [1892 bajty]
- (hist.) Pojedynek Poetycki Grupy OIK [1892 bajty]
- (hist.) Olsztyńskie Noce Bluesowe 2000 [1892 bajty]
- (hist.) Gminna Biblioteka Publiczna w Dźwierzutach [1892 bajty]
- (hist.) Głośne czytanie nocą [1893 bajty]
- (hist.) Ogólnopolski Plener Malarski Kozłowo ‘77 [1893 bajty]
- (hist.) Uroczysty Koncert z Okazji Nadania Państwowej Szkole Muzycznej I st. w Szczytnie imienia Fryderyka Chopina [1893 bajty]
- (hist.) Anna Jędryka [1893 bajty]
- (hist.) D’Dorsh [1893 bajty]
- (hist.) Koncert z Okazji 5. Rocznicy Śmierci Jana Pawła II [1893 bajty]
- (hist.) Olsztyńskie Noce Bluesowe 1996 [1894 bajty]
- (hist.) Dni Lubawy 2010 [1897 bajtów]
- (hist.) Koncert Symfoniczny z okazji Święta Niepodległości 2005 r. [1897 bajtów]
- (hist.) Pomnik żołnierza niemieckiego w Młynarach [1897 bajtów]
- (hist.) Konkurs Poezji, Prozy i Piosenki Francuskiej w Nidzicy 2006 [1899 bajtów]
- (hist.) Danuta Nowicka [1900 bajtów]
- (hist.) Czornyj Mocher [1900 bajtów]
- (hist.) Pomnik plebiscytowy w Olsztynie [1900 bajtów]
- (hist.) Wojewódzki Przegląd Kapel i Zespołów Śpiewaczych – Mrągowo 1987 [1901 bajtów]
- (hist.) Wystawa Plastyka Olsztyńska 1969 [1902 bajty]
- (hist.) Elektroniczne Pejzaże Muzyczne 2010 [1902 bajty]
- (hist.) Kaziuki Wilniuki w Lidzbarku Warmińskim 2012 [1902 bajty]
- (hist.) Nagroda Sfinks 2001 [1903 bajty]
- (hist.) Tygiel Poezji i Teatru [1903 bajty]
- (hist.) Przegląd Małych Form Teatralnych Staś 2001 [1904 bajty]
- (hist.) Zespół taneczny AERO [1907 bajtów]
- (hist.) Andrzej Burzyński [1907 bajtów]
- (hist.) Tower [1908 bajtów]
- (hist.) Alcoholic Disaster [1909 bajtów]
- (hist.) Konkurs Literacki im. Ireny Tamary Misztal Prosto z serca 2009 [1909 bajtów]
- (hist.) Ogólnopolski Festiwal Ognia – Ostróda 2006 [1910 bajtów]
- (hist.) Integracyjny Przegląd Teatrów Amatorskich W krainie baśni, mitów i legend w Reszlu - 2010 [1911 bajtów]
- (hist.) Mazurska Noc Kabaretowa – Mrągowo 2003 [1912 bajtów]
- (hist.) Ogólnopolski Konkurs Recytatorski w Mrągowie 1986 [1914 bajtów]
- (hist.) Annemarie Suckow von Heydendorff [1914 bajtów]
- (hist.) Festiwal Poezji i Piosenki Jacka Kaczmarskiego w Olsztynku - 2009 [1915 bajtów]
- (hist.) Ogólnopolski Festiwal Muzyki Alternatywnej – Dobre Miasto [1915 bajtów]
- (hist.) Olsztyneckie Konfrontacje Rockowe PRO-ROCK 2006 [1915 bajtów]
- (hist.) Current Leader [1915 bajtów]
- (hist.) Olsztyńskie Konfrontacje Muzyczne ’85 [1916 bajtów]
- (hist.) Insigne [1916 bajtów]
- (hist.) Ryszard Wolbach [1917 bajtów]
- (hist.) Rejonowy Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych Złota Kaczka w Barczewie - 2001 [1917 bajtów]
- (hist.) Konkurs Poetycki Bartoszyce’84 [1918 bajtów]
- (hist.) Grand Prix Olsztyna w Sportowym Tańcu Towarzyskim [1918 bajtów]
- (hist.) Rejonowy Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych Złota Kaczka w Barczewie - 2000 [1918 bajtów]
- (hist.) Wanda Maria Popławska [1918 bajtów]
- (hist.) Elżbieta Doroszko [1919 bajtów]
- (hist.) Dni Olsztynka 2007 [1919 bajtów]
- (hist.) Dni Fromborka 2006 [1919 bajtów]
- (hist.) Koncert Pasyjny [1919 bajtów]
- (hist.) Konkurs Rektora UWM na Najlepsze Wydawnictwo na Warmii 2010 r. [1920 bajtów]
- (hist.) Olsztynianin Roku 1979 (film) [1920 bajtów]
- (hist.) Olsztyńska Giełda Piosenki 1969 [1921 bajtów]
- (hist.) Kiermas Warmiński w Brąswałdzie 2008 [1921 bajtów]
- (hist.) Przegląd Piosenki Jacka Kaczmarskiego w Mrągowie - 2008 [1921 bajtów]
- (hist.) Ełckie Spotkania z Filmem Przyrodniczym [1921 bajtów]
- (hist.) Ogólnopolski Konkurs Recytatorski w Olsztynie 1990 [1922 bajty]
- (hist.) Festiwal Chórów Kameralnych im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie [1922 bajty]
- (hist.) Teresa Kozłowska [1924 bajty]
- (hist.) Wojewódzki Przegląd Wokalny Komu Piosenkę w Bartoszycach [1924 bajty]
- (hist.) Olsztyński Festiwal Teatrów Dziecięcych Skarby Króla Jezior [1924 bajty]
- (hist.) Zygmunt Dusza [1924 bajty]
- (hist.) Noc Teatralna XXXVI 1997 [1926 bajtów]
- (hist.) Festiwal Muzyki Kameralnej Concerti Da Camera Olsztyn 2007 [1926 bajtów]
- (hist.) Ogólnopolski Festiwal Muzyki Alternatywnej – Dobre Miasto 2010 [1927 bajtów]
- (hist.) Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej w Różyńsku Wielkim [1927 bajtów]
- (hist.) Asteria [1927 bajtów]
- (hist.) Edmund German [1929 bajtów]
- (hist.) Warmiński Przegląd Chórów i Zespołów Śpiewaczych Stawiguda 2003 [1929 bajtów]
- (hist.) Ogólnopolski Konkurs Recytatorski w Olsztynie 1998 [1929 bajtów]
- (hist.) Klub Tańca Sportowego Power Dance [1929 bajtów]
- (hist.) Sympozjum Michał Kajka – w 50. rocznicę śmierci [1930 bajtów]
- (hist.) Wawrzyn - Literacka Nagroda Warmii i Mazur 2010 [1930 bajtów]
- (hist.) Konkurs Recytatorski Święto Poezji w Barczewie 2010 [1930 bajtów]
- (hist.) Jakub Michalczenia [1930 bajtów]
- (hist.) Konkurs Recytatorski Poezji Marii Zientary-Malewskiej – 2004 [1931 bajtów]
- (hist.) Ogólnopolski Festiwal Ognia – Ostróda 2007 [1931 bajtów]
- (hist.) Plebiscyt na Najpopularniejszą Książką Pisarza Olsztyńskiego [1931 bajtów]
- (hist.) Słowobranie [1932 bajty]
- (hist.) Plener Plastyki Nieprofesjonalnej Galiny 2001 [1932 bajty]
- (hist.) Międzynarodowy Konkurs na Rysunek Satyryczny Jaka bede… 2008 [1932 bajty]
- (hist.) Koncert Europejski VII [1932 bajty]
- (hist.) Cymbaliści [1933 bajty]
- (hist.) Dom Marka (film) [1934 bajty]
- (hist.) Henryk Niessner [1935 bajtów]
- (hist.) Festiwal Piosenki Żeglarskiej i Morskiej Szanty w Giżycku – Giżycko 1998 [1935 bajtów]
- (hist.) Iławskie Rockowe Granie – Iława 2011 [1936 bajtów]
- (hist.) Noc Teatralna II 1991 [1937 bajtów]
- (hist.) Uroczysty Koncert z okazji Święta Niepodległości 1997 [1937 bajtów]
- (hist.) Galeria Hieronima Skurpskiego w Nidzicy [1937 bajtów]
- (hist.) Festiwal Muzyki Alternatywnej Elbląg Rocks Europa – Elbląg 2009 [1938 bajtów]
- (hist.) Daria Zorena - matka [1940 bajtów]
- (hist.) Wystawa Muzyka w Malarstwie [1940 bajtów]
- (hist.) Danuta Michałowicz [1940 bajtów]
- (hist.) Bogumiła Nowak [1941 bajtów]
- (hist.) Noc Teatralna I 1991 [1941 bajtów]
- (hist.) Międzynarodowy Akademicki Konkurs Filmów Ekologicznych Olsztyn VIDEKO 1999 [1941 bajtów]
- (hist.) The Blues Station [1941 bajtów]
- (hist.) Olsztyńskie Spotkania Teatru Amatorskiego Agora [1941 bajtów]
- (hist.) Konkurs Mój przyjaciel w książce radzieckiej [1942 bajty]
- (hist.) Otwarty Przegląd Wojskowych Zespołów Rockowych Węgorzewo 2010 [1943 bajty]
- (hist.) Marek Kałuża [1944 bajty]
- (hist.) Festiwal Piosenki Polskiej Działdowo [1944 bajty]
- (hist.) Jolanta Kolinko [1944 bajty]
- (hist.) Powiatowy Przegląd Grup Kolędujących – Barczewo 2006 [1945 bajtów]
- (hist.) Pomnik Schichau’a w Elblągu [1945 bajtów]
- (hist.) Stanisław Filończuk [1946 bajtów]
Zobacz (poprzednie 500 | następne 500) (20 | 50 | 100 | 250 | 500)